Wakacje

Domki nad Soliną Bieszczadzka Osada zapraszają na noclegi - wiata do grilla, huśtawki, parking, cisza i spokój. Nieopodal Zalew Soliński z mnóstwem atrakcji.
Wakacje w Bieszczadach - Domki Letniskowe Bieszczadzka Osada

Wakacje 2024 w Bieszczadach

Wczasy w domkach letniskowych, Solina i Polańczyk zapraszają!

Letniskowe domki nad Soliną to idealne miejsce na rodzinne wczasy urlop ze znajomymi czy wakacje w Bieszczadach. Bieszczadzka Osada to nie tylko noclegi, na ogrodzonym terenie znajduje się placyk zabaw dla dzieci, grille oraz altana do biesiadowania i odpoczynku po spędzonym dniu, a w domkach znajduje się wszystko, aby tanio, pięknie i przyjemnie spędzić czas.

Poznaj Bieszczady we wszystkich wymiarach, bowiem w sezonie letnim skorzystasz nie tylko z wizualnych doznań wędrując po górskich szlakach spacerowych, pokonując trasę bieszczadzkich pętli rowerem, autem lub z pokładu statków czy jachtów, ale także z różnorodnych atrakcji dostępnych dla każdego i w każdym wieku. Postaw na przygodę, naturę, zabawę i emocje! Zaplanuj pobyt od kultowego miejsca – Soliny, zwiedzaj podkarpackie wioski i miasta pełnych historycznych perełek, magii i smaków, wybierz się na wycieczkę na Węgry, Słowację, do Lwowa lub na spływy pontonowe, kajakiem, drezyny, bitwę kolorów lub gry terenowe. Jeśli nie masz pomysłów po dokonaniu rezerwacji możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze wycieczki lub atrakcji z wybranym organizatorem pobierającym dodatkowe opłaty.

Bieszczady należą do najpiękniejszych zakątków Polski. Pełne wzniesień i cudownych grzbietów gór przeplatanych nitkami rzeczek, strumyczków wraz z rozległą panoramą na dwa jeziora (Solińskie i Myczkowieckie) tworzą widok zapierający dech w piersiach niejednego turysty powodując, że wielu z nich powraca. To jedno z ostatnich miejsc w Europie, gdzie istnieje prawdziwie czarne niebo nieskażone sztucznym światłem. Ujrzysz je już u nas relaksując się na tarasie domku, lecz warto odwiedzić Park Gwiezdnego Nieba. Dumą napawa nas także największy park górski w Polsce - Bieszczadzki Park Narodowy (292 km kwadratowe) wyróżniony w Europie za najcenniejsze zasoby przyrodnicze, chroniący całkowicie wszystkie krajowe ssaki i drapieżniki. Jako jedyny w Polsce preferuje turystykę konną. Wraz z Ciśniańsko-Wetlińskim Parkiem Krajobrazowym i Parkiem Krajobrazowym Doliny Sanu wchodzi w skład Międzynarodowego Rezerwatu Biosfery "Karpaty Wschodnie" (Ukraina, Słowacja, Polska) wpisanego na listę UNESCO.

DOMKI NAD SOLINĄ BIESZCZADZKA OSADA - TUTAJ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

WYPOSAŻENIE I CENNIKGALERIA ZDJĘĆREGULAMIN POBYTUREZERWUJ DOMEK