Dla grup i firm

Domki nad Soliną Bieszczadzka Osada
Noclegi Solina Polańczyk - wyjazdy firmowe i integracyjne

Noclegi nad Soliną dla firm i grup zorganizowanych

Wyjazdy firmowe i integracyjne, wycieczki w Bieszczady

Planujesz wycieczkę szkolną z młodszymi dziećmi lub młodzieżą szkolną? A może organizujesz spotkanie integracyjne pracowników firmy, członków klubu, pasjonatów lub indywidualny wypad grupy przyjaciół?

Wybierzcie miejsce, które sprawi, że stres i zmęczenie pójdzie w zapomnienie, a Wy bogatsi w nowe doświadczenia wrócicie do domu z odnowioną siłę, stawiając śmiało czoła nowym wyzwaniom życiowym, z bagażem wspaniałych wspomnień i fotek. Miejsce, w którym każdy bez wyjątku i w każdym wieku znajdzie coś interesującego dla siebie.

Zarezerwuj noclegi w naszych domkach nad Soliną i przekonaj się, że nie ma w tym krzty przesady. Postaw na przygodę, przyrodę, świetną zabawę i ogrom emocji poznając szlaki bieszczadzkich gór oraz piękno podkarpackich wiosek i miast pełnych historycznych perełek i magicznych klimatów. Stwórz swój własny program pobytu w Bieszczadzkiej Osadzie, zaplanuj wycieczki autokarowe po Bieszczadach lub zagraniczne, gry terenowe, bitwy kolorów, spływy zielonymi pontonami itp. Wypoczywaj aktywnie i baw się dobrze. Jeśli nie masz pomysłu na maksymalne wykorzystanie czasu, po dokonaniu rezerwacji - skorzystaj z możliwej pomocy w wyborze organizatora i pakietu atrakcji za dodatkową opłatą. W naszych domkach znajduje się wszystko, aby tanio, pięknie i przyjemnie spędzić czas.

Zachęcamy do rezerwacji noclegów bez wyżywienia dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób (większa grupa = niższe koszty). Ceny noclegów ustalane indywidualnie, zależą od terminu, długości pobytu oraz liczby osób.

DOMKI NAD SOLINĄ BIESZCZADZKA OSADA - TUTAJ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

WYPOSAŻENIE I CENNIKGALERIA ZDJĘĆREGULAMIN POBYTUREZERWUJ DOMEK
8
Całorocznych domków
k. Soliny w Bieszczadach
4
Domki noclegowe
z kominkami i balkonami
48
Miejsc noclegowych z łazienkami
i aneksami kuchennymi
365
Dni w roku dla naszych gości
- serdecznie zapraszamy!

Nasi Partnerzy