Sylwester i Nowy Rok

Przywitaj Nowy Rok 2024 / 2025 w domkach nad Soliną - nasze zimowe noclegi to domki z kominkami dla ponad 20 osób. Sylwester w Bieszczadach czeka!
Sylwester i Nowy Rok w Bieszczadach

Sylwester 2024 / 2025 w Bieszczadach

Przywitaj Nowy Rok w domkach nad Soliną

Zaplanuj swój Sylwester 2024/2025 i spędź go w niezapomniany sposób z rodziną lub grupą przyjaciół. Nasza zimowa oferta noclegowa obejmuje 4 domki noclegowe dla 6 osób z kominkami, dzięki czemu Państwa pobyt przebiegnie w komfortowej temperaturze i przyjemnym klimacie.

Nowy Rok przywita Cię ośnieżonymi lasami i świeżym, górskim powietrzem. Bieszczadzka Osada położona jest z dala od miejskiego zgiełku i sezonowego tłoku panującego w typowo turystycznych miejscowościach. Jednocześnie jesteśmy blisko okolicznej infrastruktury, takiej jak choćby sklepy czy bar, a dojazd samochodem do atrakcji turystycznych i sportowych to kwestia nawet kilkunastu minut.

Gwarantujemy, że każdy dzień spędzony u nas zakończysz w doskonałym nastroju przy ogniu iskrzącym w kominku. Przyjedź do naszych całorocznych domków w Bieszczadzkiej Osadzie i sam się przekonaj, że warto.

DOMKI NAD SOLINĄ BIESZCZADZKA OSADA - TUTAJ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

WYPOSAŻENIE I CENNIKGALERIA ZDJĘĆREGULAMIN POBYTUREZERWUJ DOMEK