Majówka

Majówka nad Soliną, weekend majowy 2025. Noclegi z dziećmi, domki letniskowe nad Soliną - wiata grillowa, trampolina, huśtawki, parking.
Weekend majowy w Bieszczadach - Domki Całoroczne Bieszczadzka Osada

Bieszczadzka Majówka 2025 nad Soliną - weekend majowy w górach

Noclegi w domkach letniskowych - Solina, Polańczyk i okolice

Długi weekend majowy 2025 w domkach nad Soliną to udealny czas na rozpoczącie sezonu grillowego z rodziną, kumplami czy grupą znajomych.

Rozkoszuj się widokiem wiosennych Bieszczadów budzących się z zimowego snu i ogrzewanych promieniami słońca. Podziwiaj podczas spacerów, górskich wędrówek czy jazdy po bieszczadzkich pętlach płaszczyk zieleni otulający świat, kwitnące drzewa i krzewy, kwiaty kwitnące w przydrożnych ogródkach i te najpiękniejsze na łąkach. Zatop się w barwnym kalejdoskopie przy akompaniamencie ptasiego świergotu. Powiesz, tak jest przecież wszędzie! Owszem, tutaj jednak jest wyjątkowo spokojnie i bajecznie, przyjedź i po prostu sprawdź to sam. Tylko u nas wsłuchasz się w śpiew ptaków o poranku z kubkiem kawy na tarasie, poczujesz wolność i dziecięcą radość urządzając wieczornego grilla, a nocą oczaruje Cię rozgwieżdżone, czarne niebo i błoga cisza.

Skorzystaj z rozmaitych atrakcji, których najszerszy wachlarz otwiera się dokładnie w maju i pozwoli wypełnić każdy dzień na maksa. Zwiedzaj ościenne miejscowości, zacznij od kultowego miejsca – Soliny. Obejrzyj zaporę i piękne jezioro z lądu lub pokładu statków, zasmakuj uroczych widoków i regionalnych smaków w karczmach, restauracjach czy ogródkach gastronomicznych, wreszcie zabaw się w pubach lub słynnej Sztygarce. Zaplanuj wycieczkę zorganizowaną do podkarpackich miast lub zagraniczną (Węgry, Ukraina, Słowacja), przeżyj flisacką przygodę na Sanie, poznaj tajemnicę bieszczadzkich jezior lub wybierz dobrą zabawę przy udziale organizatorów. Po dokonaniu rezerwacji w miarę naszych możliwości służymy pomocą w wyborze interesujących atrakcji i wycieczek u wybranego organizatora pobierającego dodatkowe opłaty.

Jeśli zechcesz - zrelaksujesz się i wyciszysz na 100%, jeśli potrzebujesz wycisku i adrenaliny - zmęczysz się i wyrzucisz z siebie wszystko na 200%. Wybieraj do woli i baw się dobrze. Już na miejscu poczujesz odprężenie - uznasz, że czas stanął w miejscu i możesz robić co zechcesz.

DOMKI NAD SOLINĄ BIESZCZADZKA OSADA - TUTAJ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

WYPOSAŻENIE I CENNIKGALERIA ZDJĘĆREGULAMIN POBYTUREZERWUJ DOMEK