Ferie zimowe

Solina i Polańczyk - Noclegi na Ferie zimowe 2025 w Bieszczadach. Domki nad Soliną - Ferie 2025 Bieszczady. Całoroczne domki z kominkami.
Ferie zimowe w Bieszczadach - Domki Całoroczne Bieszczadzka Osada

Ferie zimowe 2025 nad Soliną w Bieszczadach

Domki nad Soliną w Bieszczadach - całoroczne domki noclegowe w Bieszczadach z kominkami

Spędź ferie zimowe 2025 w Bieszczadach, w niepowtarzalnym regionie Polski. Zabierz rodzinę, skrzyknij przyjaciół i wybierz się do miejsca, które oczaruje Cię swoim urokiem i emanującym spokojem, sprawi, że powrócisz do domu szczęśliwy z nową energią i porcją wspomnień. Zimowa sceneria w Bieszczadach to wizualny smaczek dla każdego turysty zdecydowanego na wypoczynek blisko natury.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji noclegów nad Soliną - czekają na Państwa domki całoroczne z kominkami, w których znajduje się wszystko, aby tanio, pięknie i przyjemnie spędzić czas. Jednocześnie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy już zaszczycili nas swoją obecnością, a szczególnie tym, którzy do nas wracają. Zapewniamy, że sam widok przyprószonych puchem wzgórz, mróz skrzypiący pod stopami, jazda na saneczkach choćby z najmniejszej i najbliższej górki, karmienie łabędzi nad jeziorem czy zwyczajne szwendanie się po okolicy będzie balsamem dla duszy i ciała. Możesz robić to, co chcesz i lubisz. Zaplanuj wycieczkę w góry, kulig, lub psie zaprzęgi (po dokonaniu rezerwacji możliwa pomoc w wyborze atrakcji z organizatorem - dodatkowa opłata), szusuj na okolicznych stokach (Laworta, Gromadzyń, Weremień) skorzystaj z lodowiska (Lesko, Sanok), basenu (Lesko, Ustrzyki Dolne, Sanok) lub po prostu pozwiedzaj podkarpackie wsie i miasta pełne historycznych perełek, magii i smaku.

DOMKI NAD SOLINĄ BIESZCZADZKA OSADA - TUTAJ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE

WYPOSAŻENIE I CENNIKGALERIA ZDJĘĆREGULAMIN POBYTUREZERWUJ DOMEK