Ferie Zimowe

Spędź ferie zimowe nad Soliną w całorocznych domkach noclegowych z kominkami w Bieszczadach. Szusuj na okolicznych stokach - Laworta, Gromadzyń, Weremień.

Ferie zimowe 2019 nad Soliną w Bieszczadach

Całoroczne domki noclegowe w Bieszczadach z kominkami

Zimowa sceneria w Bieszczadach to wizualny smaczek dla każdego turysty zdecydowanego na wypoczynek blisko natury. Zabierz rodzinę, skrzyknij przyjaciół i wybierz się do miejsca, które oczaruje Cię niepowtarzalnym urokiem i emanującym spokojem, sprawi, że powrócisz do domu szczęśliwy z nową energią i porcją wspomnień.

Ferie zimowe w Bieszczadach - Domki Całoroczne Bieszczadzka Osada

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji noclegów w naszych domkach z kominkami nad Soliną, w których znajduje się wszystko, aby tanio, pięknie i przyjemnie spędzić czas. Jednocześnie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy już zaszczycili nas swoją obecnością, a szczególnie tym, którzy do nas wracają. Zapewniamy, że sam widok przyprószonych puchem wzgórz, mróz skrzypiący pod stopami, jazda na saneczkach choćby z najmniejszej i najbliższej górki, karmienie łabędzi nad jeziorem czy zwyczajne szwendanie się po okolicy będzie balsamem dla duszy i ciała. Możesz robić to, co chcesz i lubisz. Zaplanuj wycieczkę w góry, kulig, lub psie zaprzęgi (po dokonaniu rezerwacji możliwa pomoc w wyborze atrakcji z organizatorem - dodatkowa opłata), szusuj na okolicznych stokach (Laworta, Gromadzyń, Weremień) skorzystaj z lodowiska (Lesko, Sanok), basenu (Lesko, Ustrzyki Dolne, Sanok) lub po prostu pozwiedzaj podkarpackie wsie i miasta pełne historycznych perełek, magii i smaku.

Gwarantujemy, że każdy dzień zakończysz w doskonałym nastroju przy ogniu iskrzącym w kominku z kubkiem herbaty. Przyjedź do naszych całorocznych domków w Bieszczadzkiej Osadzie i sam się przekonaj, że warto.