Oferta sezonowa

Domki nad Soliną - wakacje, majówka, ferie i weekendy w Bieszczadach. Noclegi w całorocznych domkach letniskowych - Solina, Polańczyk i okolice.
Domki nad Soliną Bieszczadzka Osada

Domki nad Soliną w Bieszczadach - Bieszczadzka Osada

Ferie zimowe 2021 nad Soliną w Bieszczadach

Całoroczne domki noclegowe w Bieszczadach z kominkami

Ferie zimowe w Bieszczadach - Domki Całoroczne Bieszczadzka Osada

Zimowa sceneria w Bieszczadach to wizualny smaczek dla każdego turysty zdecydowanego na wypoczynek blisko natury. Zabierz rodzinę, skrzyknij przyjaciół i wybierz się do miejsca, które oczaruje Cię niepowtarzalnym urokiem i emanującym spokojem, sprawi, że powrócisz do domu szczęśliwy z nową energią i porcją wspomnień.

Serdecznie zapraszamy do rezerwacji noclegów w naszych domkach z kominkami nad Soliną, w których znajduje się wszystko, aby tanio, pięknie i przyjemnie spędzić czas. Jednocześnie dziękujemy wszystkim Gościom, którzy już zaszczycili nas swoją obecnością, a szczególnie tym, którzy do nas wracają. Zapewniamy, że sam widok przyprószonych puchem wzgórz, mróz skrzypiący pod stopami, jazda na saneczkach choćby z najmniejszej i najbliższej górki, karmienie łabędzi nad jeziorem czy zwyczajne szwendanie się po okolicy będzie balsamem dla duszy i ciała. Możesz robić to, co chcesz i lubisz. Zaplanuj wycieczkę w góry, kulig, lub psie zaprzęgi (po dokonaniu rezerwacji możliwa pomoc w wyborze atrakcji z organizatorem - dodatkowa opłata), szusuj na okolicznych stokach (Laworta, Gromadzyń, Weremień) skorzystaj z lodowiska (Lesko, Sanok), basenu (Lesko, Ustrzyki Dolne, Sanok) lub po prostu pozwiedzaj podkarpackie wsie i miasta pełne historycznych perełek, magii i smaku.

Bieszczadzka Majówka 2021 nad Soliną - weekend majowy w górach

Noclegi w domkach letniskowych - Solina, Polańczyk i okolice

Weekend majowy w Bieszczadach - Domki Całoroczne Bieszczadzka Osada

Rozpocznij z rodziną, kumplami czy grupą znajomych sezon grillowy w domkach nad Soliną. Rozkoszuj się widokiem wiosennych Bieszczadów budzących się z zimowego snu i ogrzewanych promieniami słońca. Podziwiaj podczas spacerów, górskich wędrówek czy jazdy po bieszczadzkich pętlach płaszczyk zieleni otulający świat, kwitnące drzewa i krzewy, kwiaty kwitnące w przydrożnych ogródkach i te najpiękniejsze na łąkach. Zatop się w barwnym kalejdoskopie przy akompaniamencie ptasiego świergotu. Powiesz, tak jest przecież wszędzie! Owszem, tutaj jednak jest wyjątkowo spokojnie i bajecznie, przyjedź i po prostu sprawdź to sam. Tylko u nas wsłuchasz się w śpiew ptaków o poranku z kubkiem kawy na tarasie, poczujesz wolność i dziecięcą radość urządzając wieczornego grilla, a nocą oczaruje Cię rozgwieżdżone, czarne niebo i błoga cisza.

Skorzystaj z rozmaitych atrakcji, których najszerszy wachlarz otwiera się dokładnie w maju i pozwoli wypełnić każdy dzień na maksa. Zwiedzaj ościenne miejscowości, zacznij od kultowego miejsca – Soliny. Obejrzyj zaporę i piękne jezioro z lądu lub pokładu statków, zasmakuj uroczych widoków i regionalnych smaków w karczmach, restauracjach czy ogródkach gastronomicznych, wreszcie zabaw się w pubach lub słynnej Sztygarce. Zaplanuj wycieczkę zorganizowaną do podkarpackich miast lub zagraniczną (Węgry, Ukraina, Słowacja), przeżyj flisacką przygodę na Sanie, poznaj tajemnicę bieszczadzkich jezior lub wybierz dobrą zabawę przy udziale organizatorów. Po dokonaniu rezerwacji w miarę naszych możliwości służymy pomocą w wyborze interesujących atrakcji i wycieczek u wybranego organizatora pobierającego dodatkowe opłaty.

Wakacje 2021 w Bieszczadach

Letnie wczasy w domkach w okolicy Soliny i Polańczyka

Wakacje w Bieszczadach - Domki Całoroczne Bieszczadzka Osada

Całoroczne domki nad Soliną to idealne miejsce na rodzinne wczasy lub urlop ze znajomymi. Na ogrodzonym terenie znajduje się placyk zabaw dla dzieci, grille oraz altana do biesiadowania i odpoczynku po spędzonym dniu, a w domkach znajduje się wszystko, aby tanio, pięknie i przyjemnie spędzić czas.

Poznaj Bieszczady we wszystkich wymiarach, bowiem w sezonie letnim skorzystasz nie tylko z wizualnych doznań wędrując po górskich szlakach spacerowych, pokonując trasę bieszczadzkich pętli rowerem, autem lub z pokładu statków czy jachtów, ale także z różnorodnych atrakcji dostępnych dla każdego i w każdym wieku. Postaw na przygodę, naturę, zabawę i emocje! Zaplanuj pobyt od kultowego miejsca – Soliny, zwiedzaj podkarpackie wioski i miasta pełnych historycznych perełek, magii i smaków, wybierz się na wycieczkę na Węgry, Słowację, do Lwowa lub na spływy pontonowe, kajakiem, drezyny, bitwę kolorów lub gry terenowe. Jeśli nie masz pomysłów po dokonaniu rezerwacji możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze wycieczki lub atrakcji z wybranym organizatorem pobierającym dodatkowe opłaty.

Weekendy 2021 w Bieszczadach

Noclegi w domkach Bieszczadzka Osada

Zaplanuj z nami swój wolny czas! Zorganizuj w Bieszczadach romantyczne spotkanie we dwoje, wycieczkę z rodzinką lub wypad z kumplami i wybierz się do miejsca, które urzeknie Cię niezwykłym urokiem, spokojem i ciszą. Zapoznaj się z naszą ofertą i cenami i wybierz coś dla siebie. Skorzystaj z noclegów bez wyżywienia w naszych całorocznych domkach, prostych i funkcjonalnych, w których jest wszystko, aby tanio i przyjemnie spędzić czas.

Gwarantujemy, że każdy dzień zakończysz w doskonałym nastroju przy ogniu iskrzącym w kominku z kubkiem herbaty. Przyjedź do naszych całorocznych domków w Bieszczadzkiej Osadzie i sam się przekonaj, że warto.

DOMKI NAD SOLINĄ BIESZCZADZKA OSADA - TUTAJ KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE