Okolica

WITAMY W BIESZCZADACH!!!

Najbardziej znanym i odwiedzanym od lat miejscem w Bieszczadach są okolice Zalewu Solińskiego,który stanowi największą atrakcję turystyczną w tej części Karpat. Region ten jest uważany za jeden z najpiękniejszych zakątków Polski,położony na południowym wschodzie woj.podkarpackiego. Blisko stąd na Ukrainę i Słowację oraz w wysokie góry,które są jednym z najcenniejszych obszarów dzikiej przyrody w Europie.     

Malownicze wzniesienia, grzbiety górskie z rozległą panoramą na Jeziora (Solińskie i Myczkowskie) czystość rzek Sanu i Solinki, przepiękne i różnorodne krajobrazy, a także legenda i klimat sprawiają, że Bieszczady przyciągają niczym magnes tysiące turystów i dają możliwość prawdziwego wypoczynku o każdej porze roku.Bieszczady to niecodzienne miejsce nie tylko do spokojnego wypoczynku,lecz także dla amatorów żeglarstwa,sportów wodnych,wędkarstwa i ekstremalnych przygód.To wymarzone miejsce dla artystów,myśliwych,grzybiarzy,pieszych wędrowców i rowerzystów.

Lokalizacja" Bieszczadzkiej Osady" stanowi świetną bazę wypadową we wszystkie strony regionu. Polecamy zatem nie tylko obowiązkową wycieczkę na Zaporę wodną w Solinie czy rejsy statkami po Zalewie Solińskim. Można tutaj skorzystać również z wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów oraz zjechać po linie w Zatoce Drewnianej.Niewątpliwą atrakcję stanowią też bliskie szlaki spacerowe,idealnie przystosowane do wędrówek górskich letnich i zimowych.

CO JESZCZE?PRZYJEDŹ,WYBIERZ,SZALEJ!!!

-Bieszczadzki Park Narodowy

-Rezerwat Przyrody Koziniec  z punktem widokowym na kamieniołomie z  panoramą na Bieszczady Wysokie i dwa jeziora

-Spływ Zielonym Pontonem ,Jazda guadami,Paintball

-Drezyny Rowerowe i Chatka Wariatka

- Zamek Kmitów w Lesku i Klasztor Karmelitów Bosych w w Zagórzu

-Ruiny Zamku Sobień

-Park Miniatur w Myczkowcach oraz Ogród Biblijny

-Galeria Beksińskiego i Ikon w Sanoku

-Muzeum Budownictwa Ludowego

-Loty Szybowcowe

-Stadniny konne

-Wyciągi narciarskie i wiele innych

 Każdy znajdzie coś dla siebie....