Okolica

WITAMY W BIESZCZADACH!!!

Najbardziej znanym i odwiedzanym od lat miejscem w Bieszczadach są okolice Zalewu Solińskiego,który stanowi największą atrakcję turystyczną w tej części Karpat. Region ten jest uważany za jeden z najpiękniejszych zakątków Polski,położony na południowym wschodzie woj.podkarpackiego. Blisko stąd na Ukrainę i Słowację oraz w wysokie góry,które są jednym z najcenniejszych obszarów dzikiej przyrody w Europie.     

Malownicze wzniesienia, grzbiety górskie z rozległą panoramą na Jeziora (Solińskie i Myczkowskie) czystość rzek Sanu i Solinki, przepiękne i różnorodne krajobrazy, a także legenda i klimat sprawiają, że Bieszczady przyciągają niczym magnes tysiące turystów i dają możliwość prawdziwego wypoczynku o każdej porze roku.Bieszczady to niecodzienne miejsce nie tylko do spokojnego wypoczynku,lecz także dla amatorów żeglarstwa,sportów wodnych,wędkarstwa i ekstremalnych przygód.To wymarzone miejsce dla artystów,myśliwych,grzybiarzy,pieszych wędrowców i rowerzystów.

Lokalizacja" Bieszczadzkiej Osady" stanowi świetną bazę wypadową we wszystkie strony regionu. Polecamy zatem nie tylko obowiązkową wycieczkę na Zaporę wodną w Solinie czy rejsy statkami po Zalewie Solińskim. Można tutaj skorzystać również z wypożyczalni sprzętu wodnego i rowerów oraz zjechać po linie w Zatoce Drewnianej.Niewątpliwą atrakcję stanowią też bliskie szlaki spacerowe,idealnie przystosowane do wędrówek górskich letnich i zimowych.

CO JESZCZE?PRZYJEDŹ,WYBIERZ,SZALEJ!!!

-Bieszczadzki Park Narodowy

-Rezerwat Przyrody Koziniec  z punktem widokowym na kamieniołomie z  panoramą na Bieszczady Wysokie i dwa jeziora

-Spływ Zielonym Pontonem ,Jazda guadami,Paintball

-Drezyny Rowerowe i Chatka Wariatka

- Zamek Kmitów w Lesku i Klasztor Karmelitów Bosych w w Zagórzu

-Ruiny Zamku Sobień

-Park Miniatur w Myczkowcach oraz Ogród Biblijny

-Galeria Beksińskiego i Ikon w Sanoku

-Muzeum Budownictwa Ludowego

-Loty Szybowcowe

-Stadniny konne

-Wyciągi narciarskie i wiele innych

 Każdy znajdzie coś dla siebie....

                                                                                                  

 

 

   

Specjalnie dla Państwa powstał kompleks ośmiu domków w Bóbrce/k. Soliny (2 km  przed).Miejscowość ta leży na niezwykle pięknym i malowniczym terenie.Znajduje się tuż u podnóża Kozińca (521 m) i nad Jeziorem Myczkowskim,przy popularnej trasie do Soliny.Posiada dobrą komunikacyjnę.Przez teren Bóbrki z Soliny biegnie niebieski szlak pieszy,który otacza Jezioro Myczkowskie i na Kozińcu łącą się zieloną ścieżką przyrodniczą i innymi szlakami turystycznymi.

Nasze domki zlokalizowane są na trasie Lesko-Uherce Mineralne-Solina w centrum Bóbrki."Bieszczadzka Osada" jest ogrodzona i otoczona szumiącym strumyczkiem.Goście mogą skorzystać z bezpłatnego niestrzeżonego parkingu.W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepiki,bar, Kościół,szkoła z boiskiem do gry w piłkę nożną i kosza,galerie miejscowych artystów,wypożyczalnia sprzętu wodnego oddalona od nas o 300 metrów.Do dyspozycji Gości oddajemy altanę dla ok.30 -u biesiadników,huśtawkę, palenisko z grillem,stół z ławkami oraz dodatkowe miejsca siedzące.Sukcesywnie rozbudowujemy nasz teren starając się aby miejsce Państwa wypoczynku było przyjazne,komfortowe oraz funkcjonalne.Wynajmowane Państwu domki są wykonane z drewna i posiadają specjalną izolację co umożliwia użytkowanie domków przez cały rok.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE PAŃSTWO:  

> 4 OBIEKTY DLA 6 OSÓB Z BALKONAMI I KOMINKAMI: 

-salonik z telewizorem,dwie komody oraz dwuosobową wersalkę z kompletem pościeli

-cztery łóżka sypialniane na poddaszu z małą komódką i 4 kompletem pościeli

-aneks  kuchenny z pełnym  wyposażeniem  (komplet sztućców,komplet talerzy,2 komplety  szklanek,bulionówki,salaterka, taca ,garnki ,patelnia ,zestaw  do przypraw,czajnik  ,suszarka do naczyń  oraz   oczywiście lodówka  )

-łazienkę z kabiną prysznicową oraz węzłem sanitarnym

-taras  ze stołem i ławkami

-gaśnicę z instrukcją użytkowania

-drewno do kominków tylko w okresie grzewczym   

>2 OBIEKTY DLA 8-9 OSÓB :

-łóżka sypialniane na poddaszu (5 jednoosobowych lub 1małżeńskie plus 2 jednoosobowe), małą  komódkę oraz komplety pościeli

- salonik z telewizorem oraz dwie wersalki dwuosobowe z kompletem pościeli,dwie komody

-aneks kuchenny z wyposażeniem jak wyżej

-łazienka z kabiną prysznicową i węzłem sanitarnym

-taras ze stołem i ławkami

-gaśnicę z instrukcją obsługi

>2 OBIEKTY DLA 10 OSÓB  :   

-cztery łóżka sypialniane na poddaszu z 4 kompletami pościeli

-jedno łóżko sypialniane dwuosobowe na poddaszu z 1 kompletem pościeli 

-salonik z telewizorem ,dwie dwuosobowe wersalki z kompletem  pościeli oraz dwie komódki

-aneks kuchenny z wyposażeniem jak wyżej

-łazienkę z kabiną prysznicową oraz węzłem sanitarnym

-stolik z czterema krzesłami

-taras ze stołem i ławkami

-gaśnica z instrukcją obsługi

Szanowni Państwo ! Na terenie ośrodka Bieszczadzka Osada obowiązują ogólnie przyjęte normy i zasady współżycia społecznego. Osoby, które nie będą stosować się do postanowień zawartych w regulaminie zostaną zmuszone do opuszczenia terenu, bez zwrotu poniesionych kosztów!

Szanowni Goście,poniższy Regulamin został opracowany z myślą o bezpieczeństwie i zapewnieniu przyjemnego pobytu wszystkich Państwa odwiedzających nas.Przebywanie na terenie "Bieszczadzkiej Osady" jest równoznaczne ze znajomością i akceptacją obowiązujących w nim zasad.Prosimy o wzajemny szacunek życzącPaństwu niezapomnianych wrażeń oraz wymarzonej aury o każdej porze roku . 

1.Goście przebywający w domkach  proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku.

2.Do korzystania z domków uprawnione są tylko osoby zameldowane. Przy meldunku należy okazać dokumenty tożsamości ze zdjęciem.

3.Doba pobytowa trwa od godz. 16:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 dnia następnego.

4.Należność jest płatna za cały okres pobytu z góry, z chwilą przybycia (w rozliczeniu uwzględniana jest wpłata zadatku).

5.Obowiązuje kaucja w wysokości 200 zł/domek, która zostanie zwrócona w dniu wyjazdu.

6.Domki są przekazywane Gościom w użytkowanie i odbierane przy wyjeździe przez Właścicieli. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie  godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku .

7.Prosimy o sprawdzenie faktycznego stanu wyposażenia domku oraz pozostawieniem w nim porządku w dniu wyjazdu.

8.W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia  prosimy  Gości o poinformowanie Właściciela, celem dokonania naprawy/wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę/wymianę zostanie naliczona kosztów naprawy i musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu.

9.W związku z ponoszeniem przez Rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i  za wszelkie skutki działań swoich dzieci, Właściciele zwracają się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.

10.Cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00-7:00.

11.Za rzeczy pozostawione w domkach Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

12.Mieszkańcy domków mogą parkować swoje samochody na parkingu znajdującym się na terenie Ośrodka. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za mienie wartościowe pozostawione w domkach lub pomieszczeniach obiektu, w szczególności takiego jak: środki pieniężne, papiery wartościowe, biżuterię, kamienie szlachetne, dokumenty, zbiory numizmatyczne, filatelistyczne, dzieła sztuki lub inne przedmioty o charakterze wartościowym, zabytkowym, artystycznym lub unikatowym. Parking na terenie domków jest parkingiem niestrzeżonym, Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego.

13.W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i środków odurzających.

14.Ze względu na drewnianą konstrukcję domków należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru (aneks kuchenny),  nie użytkować elektrycznych urządzeń grzewczych nie będących częścią wyposażenia, lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe oraz obciążenie instalacji elektrycznej.

15.Prosimy o zorientowanie się, w którym miejscu w pobliżu znajdują się gaśnice ppoż. i jak się je użytkuje.

16.Właściciele  zastrzegają sobie prawo do żądania opuszczenia terenu  przez Gości, nie przestrzegających Regulaminu -szczególnie zakłócających  w rażący sposób wypoczynek innym Gościom .

17.Za dewastację domków, nieuprawnione użycie gaśnic i wynikłe z tego skutki (konieczność wymiany wyposażenia, dodatkowe prace obsługi) użytkownicy domków będą obciążani dodatkowymi opłatami.

18.Nie wolno rozpalać grila na tarasach,należy zachować bezpieczną odległość od budynków.

19.Prosimy o przyjazd do godziny 2O:OO.

20.Obowiązuje poczucie humoru oraz pozytywna energia.

W sprawach nie uregulowanych obowiązuje Kodeks Cywilny.

Życzymy przyjemnego wypoczynku!