O Nas

Poznaj Bieszczadzką Osadę

REZERWUJ  DOMKI  NAD  SOLINĄ -  BIESZCZADZKA OSADA  I  ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ   W  BIESZCZADACH !!!

Bieszczadzka Osada to kompleks ośmiu całorocznych , drewnianych domków wypoczynkowych nad Soliną prosto , wygodnie i funkcjonalnie urządzonych oraz w pełni wyposażonych . Oferuje usługi noclegowe bez wyżywienia dla ponad 60 - u osób w obiektach mieszczących w zależności od konfiguracji do dziesięciu osób . Domki położone są na ogrodzonej posesji otoczonej ze wszystkich stron wzgórzami pomiędzy  Jeziorem Solińskim i Myczkowieckim w jednej z wielu bieszczadzkich wsi Bóbrce , dokładnie dwa kilometry od Soliny oraz trzy i pół kilometra od Zapory Wodnej . Bóbrka to spokojna i cicha miejscowość położona bardzo blisko Soliny i innych miejscowości turystycznych u ponóża wzgórza Koziniec . Jego szczyt jest miejscem styku niebieskiego szlaku spacerowego z zieloną ścieżką przyrodniczą z punktem widokowym na Bieszczady Wysokie i dwa jeziora . Zaledwie 300 metrów dzieli nas od Jeziora Myczkowieckiego z miejscem do leżakowania nad brzegiem i wypożyczalnią sprzętu wodnego . Na terenie domków do dyspozycji gości również bezpłatny , niestrzeżony parking , wiata grillowa dla około 30 osób , miejsce na wolnostojący grill ze stołem i ławkami oraz huśtawki.

Domki -  Bieszczadzka Osada nad Soliną są obiektami idealnie komponującymi się z urokami Bieszczadów - wyjątkowego regionu w województwie podkarpackim , kuszącego niepowtarzalnymi  krajobrazami , fantastycznymi walorami przyrodniczymi oraz atrakcjami na każdą porę roku .  Korzystna lokalizacja domków sprawia , że stanowią świetną bazę wypadową we wszystkie rejony Bieszczad .To miejsce odpowiednie dla osób szukających spokojnego wypoczynku , artystów , amatorów żeglarstwa , sportów wodnych , wędkarstwa  jak również dla miłośników ekstremalnych przygód i wędrowców po górskich szlakach . Wybieraj do woli i baw się dobrze . Już na miejscu poczujesz odprężenie , uznasz , że czas stanął w miejscu i możesz robić co zechcesz . Tylko tutaj wsłuchasz się w śpiew ptaków o poranku z kubkiem kawy na tarasie , poczujesz wolność i dziecięcą radość urządzając grilla z rodziną lub kumplami , a nocą oczaruje Cię rozgwieżdżone , czarne niebo i błoga cisza . Domki Bieszczadzka Osada to idealne miejsce dla rodzin , par , grup przyjaciół , uczniów różnych szkół , studentów , grup integracyjnych .

DOMKI - BIESZCZADZKA OSADA  DLA KAŻDEGO !  DLA AKTYWNYCH I LENIUCHÓW !

Nie ulega wątpliwości, że pobyt tutaj spełni oczekiwania najbardziej wymagających turystów , dostarczając niepowtarzalnych wspomnień . Dowodem są powroty naszych gości a także opinie na portalach noclegowych będących miarą naszego sukcesu i którym kłaniamy się pięknie.

 

" Domki są rewelacyjne ,miejsce super polecam każdemu - było wspaniale "   Monika Mandsfeld

" Wszystko w jak najlepszym porządku .Domki super . Lokalizacja ekstra ."   Wojciech Wilk

" Bardzo przyjemnie  , ładnie idealne miejsce na wypoczynek . Polecam ."   Agnieszka Zeler

 

NIE ZWLEKAJ  ,  REZERWUJ DOMEK  !!!